Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler Jakości

BOHAMET-ARMATURA Sp. z o.o.

Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski) (okolice)

6 dni temu

Firma BOHAMET - ARMATURA jest producentem różnorodnej armatury przemysłowej.
Produkcję armatury żeliwnej przemysłowej, kształtek żeliwnych z żeliwa szarego i sferoidalnego do systemów wodno - kanalizacyjnych uruchomiono w 1990 roku. Zakład był prekursorem na rynku polskim w zakresie produkcji zasuw z uszczelnieniem gumowym.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz (okolice), Ciele (pow. bydgoski) (okolice)
ZAKRES ZADAŃ:
  • nadzór nad jakością produkcji (kontrola produktów na wszystkich etapach procesu)
  • prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji
  • nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta
WYMAGANIA:
  • wykształcenie: technikum mechaniczne o specjalności obróbka skrawaniem (warunek konieczny)
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości obróbki skrawaniem
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obsługi standardowych programów komputerowych (MS Office)
  • zaangażowanie, dokładność i rzetelność
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę
  • opiekę medyczną
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://bohamet-armatura.pl/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest BOHAMET-ARMATURA Sp. z o.o..