Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Kontroler magazynu

Nomi S.A.
łódzkie, Piotrków Trybunalski (Magazyn Centralny NOMI S.A.)
praca stacjonarna
4715 dni temu

NOMI S.A.
Spółka  posiadająca  w Polsce sieć supermarketów w branży „Zrób to sam"
poszukuje kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski (Magazyn Centralny NOMI S.A.)

Zadania:
  • Zapewnienie prawidłowej i pełnej kontroli ilościowej i jakościowej wysyłanego towaru z magazynu (zgodność wysyłki z dokumentami)
  • Prowadzenie ewidencji wydań towarów
  • Raportowanie o rozbieżności w wydaniach, przyjęciach oraz prowadzenie statystyk
  • Dbanie o dobrą organizację pracy w ramach podległego obszaru Magazynu Centralnego
  • Reagowanie na wszelkie nieprawidłowości zauważone w pracy Magazynu Centralnego

Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na magazynie (min. 1 rok)
  • Referencje z ostatniego miejsca pracy
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność logicznego myślenia i analizowania
  • Zdecydowanie i samodzielność w działaniu
  • Dokładność, skrupulatność i spostrzegawczość

Oferujemy:
  • Odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Stabilność zawodową

Prosimy o dopisanie klauzuli: ”Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”