Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. Merchandisingu i Promocji

DEM'a Promotion Polska Sp. z o.o.

Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Racibórz, Wodzisław Śląski, Gliwice, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle

224 dni temu

DEM’a Promotion Polska to wiodąca ogólnopolska agencja promocyjna specjalizująca

się w działaniach marketing services, field marketing, promocjach konsumenckich,

eventach i wydarzeniach specjalnych, promocjach handlowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy

poszukujemy osoby do współpracy na stanowisko:

Miejsce pracy: część woj. śląskiego (Katowice, Chorzów, Mikołów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Zabrze, Racibórz, Wodzisław Śląski, Gliwice) oraz dodatkowo: Strzelce Opolskie i Kędzierzyn-Koźle
Główne zadania:
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy merchandiserów i hostess,
  • organizowanie akcji promocyjnych,
  • kontakt z przedstawicielami klientów,
  • raportowanie na systemie on-line wyników do Centrali.
Oczekiwania:
  • doświadczenie (merchandising) oraz w organizowaniu akcji promocyjnych,
  • podstawowa znajomość umów cywilnoprawnych; MS Office,
  • inicjatywa, samodzielność, umiejętność organizowania pracy własnej i podległych osób,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, drukarka, samochód służbowy, karta paliwowa),
  • prywatną opiekę medyczną,
  • świetną atmosferę w pracy oraz wsparcie managera,
  • możliwość rozwoju oraz realny wpływ na kształtowanie kariery.

Poznaj stanowisko: Koordynator Zespołu

Koordynator zespołu to osoba, która odpowiada za zarządzanie codzienną pracą podległych mu pracowników i rozliczanie ich czasu pracy. Organizuje i nadzoruje wykonywanie codziennych obowiązków przez personel, rozwiązuje zaistniałe problemy oraz motywuje pracowników. Dba o prawidłową i terminową realizację zamówień lub projektów, prowadzi negocjacje handlowe z klientami oraz sporządza dokumentację dotyczącą ...
Koordynator Zespołu Praca Koordynator Zespołu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)