Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
KOORDYNATOR-KIEROWNIK ODDZIAŁU W SOKÓŁCE

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Białymstoku Spółka Akcyjna
podlaskie, Białystok, Sokółka, Dąbrowa Białostocka
praca stacjonarna
5242 dni temu

Ogłoszenie numer: 85616, z dnia 2010-01-12

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Białymstoku S. A. to najlepszy przewoźnik w regionie, i to pod wieloma względami. Oferujemy dogodny dojazd do licznych, nawet najmniejszych miejscowości oraz wsi na terenie całego województwa podlaskiego, a także gęstą sieć krajowych pospiesznych połączeń dalekobieżnych. Proponujemy wysoką jakość usług za rozsądną cenę dla wszystkich, którzy cenią bezpieczeństwo i solidność.

Miejsce pracy: podlaskie, Białystok, Sokółka, Dąbrowa Białostocka

Opis stanowiska

1.organizowanie i koordynowanie prac między poszczególnymi komórkami organizacyjnymi w Sokółce i Dąbrowie Białostockiej, w szczególności w zakresie spraw personalnych, finansowych, technicznych i przewozowych, 2. dbanie o optymalne wykorzystanie majątku Spółki w Sokółce i Dąbrowie Białostockiej, 3. wnioskowanie o uruchamianie nowych tras komunikacyjnych i likwidację kursów nierentownych, 4. kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki w kontaktach z administracją i władzami lokalnymi, 5. podejmowanie działań w celu zwiększania przychodów i zmniejszania kosztów poprzez m.in. wynajem autobusów, handel materiałami pędnymi, sprzedaż powierzchni reklamowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, administracyjne lub prawnicze,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,
  • zdolność podejmowania decyzji,
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzkim,
  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,
  • dyspozycyjność do pracy w terenie.
    Znajomość branży i języków obcych będą dodatkowymi atutami.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.