Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kosmetolog do kliniki medycyny estetycznej

Sztuka i Estetyka

Łódzkie

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 2579690, z dnia 2019-07-31

Sztuka i Estetyka to wyjątkowe miejsce na mapie Łodzi, gdzie w przyjaznym otoczeniu oraz pod okiem specjalistów z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej i chirurgii spełniamy Państwa życzenia związane z pielęgnacją urody, a także zwalczaniem skutków starzenia się ciała. Dysponujemy profesjonalną kadrą Pracowników o sprawdzonych kwalifikacjach i doświadczeniu popartym wieloletnią praktyką zawodową, a także nowoczesnym sprzętem kosmetycznym i medycznym – wszystko po to, by zapewnić skuteczność i długotrwałe efekty naszych zabiegów.
Gwarantujemy miłą atmosferę, dyskrecję i indywidualne podejście do Państwa potrzeb.

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Do naszego Zespołu poszukujemy dynamicznego i ambitnego Kosmetologa, któremu powierzymy obsługę naszych Klientów. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej
  • dbałość o utrzymywanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami
  • prowadzenie dokumentacji Klientów Kliniki
  • udział w pozyskiwaniu nowych Klientów Kliniki
  • reprezentacja i wykonywanie zabiegów na imprezach zewnętrznych sponsorowanych przez Klinikę
  • wykonywanie zabiegów na wyjazdach we współpracy z naszymi Partnerami
  • dbanie o tworzenie pozytywnego wizerunku Kliniki
  • stałe poszerzanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowana uczelnia UM)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 12 miesięcy)
  • ambicja, samodzielność i pasja w wykonywaniu pracy
  • umiejętności interpersonalne i handlowe
  • dokładność i sumienność
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w miłej atmosferze, w profesjonalnym środowisku pracy
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stale rozwijającej się
  • umowę o pracę, zlecenie lub umowę o współpracy
  • wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • umowę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość awansu finansowego
  • szkolenia

Poznaj stanowisko: Kosmetolog

Kostmetolog zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów służących poprawianiu urody. Do jego zadań należy profilaktyka, która opóźnia ukazywanie się oznak starzenia, powstrzymywanie zmian skórnych negatywnie wpływających na wygląd zewnętrzny oraz pomoc w zachowaniu jak najdłużej sprawności życiowej. Do jego zadań zależą także m.in. diagnostyka skóry, dobór i wykonanie odpowiednich zabiegów ...
Kosmetolog Praca Kosmetolog

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (648)
Wałbrzych (58)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (232)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (243)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1978)
Radom (178)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (61)