Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kosmetolog

ITP S.A.

Lubelskie

4 dni temu

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW

ITP S.A. to firma zajmująca się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Firma jest również Producentem pierwszych na rynku wypełniaczy organicznych. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy osób na stanowisko:

Kosmetolog
Miejsce pracy: woj. lubelskie

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie prezentacji na nowoczesnej aparaturze zabiegowej
  • Identyfikacja potencjalnych klientów i nawiązywanie z nimi kontaktów
  • Przekazywanie wiedzy na temat urządzeń znajdujących się w ofercie firmy
  • Wyszukiwanie informacji poszerzających materiały szkoleniowe i prezentacje handlową dla klienta
  • Prowadzenie szkoleń merytorycznych i aplikacyjnych z technologii będących w portfolio firmy
  • Praca związana jest z podróżami na terenie Polski

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego- kierunek kosmetologia/fizjoterapia-warunek konieczny
  • Doświadczenia w zawodzie kosmetologa/ fizjoterapeuty minimum 3 lata-warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjności, samodzielności, operatywności w działaniu
  • Umiejętności organizacji pracy
  • Prawa jazdy kategorii B

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w Polsce i za granicą

Prosimy o umieszczenie informacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest (ITP. SA) z siedzibą w Warszawie,.
  • Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: iod@ido.pl
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
  • Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnienia.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.
  • Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.
  • Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Poznaj stanowisko: Kosmetolog

Kostmetolog zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów służących poprawianiu urody. Do jego zadań należy profilaktyka, która opóźnia ukazywanie się oznak starzenia, powstrzymywanie zmian skórnych negatywnie wpływających na wygląd zewnętrzny oraz pomoc w zachowaniu jak najdłużej sprawności życiowej. Do jego zadań zależą także m.in. diagnostyka skóry, dobór i wykonanie odpowiednich zabiegów ...
Kosmetolog Praca Kosmetolog

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ITP S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (966)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2276)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (93)