Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
KSIĘGOWY / A

Grupa E.G.O
łódzkie
praca stacjonarna
5535 dni temu

Ogłoszenie numer: 63103, z dnia 2009-04-20

Grupa E.G.O

aktywnie działająca na całym świecie, a szczególnie intensywnie rozwijąca się w dziedzinie elektroniki sprzętu gospodarstwa domowego do swojej filii w Łodzi poszukuje kandydatek (ów) na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji księgowej
  • rozliczanie zakupu materiałów, towarów i środków trwałych
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • ewidencja i rozliczanie przychodów i kosztów
  • sporządzanie i księgowanie raportów kasowych
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości lub finansów
  • min 2- letnie doświadczenie w księgowaniu dokumentów i rozliczaniu operacji księgowych zgodnie z przepisami podatkowym
  • wiedza z zakresu podatków
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu SAP
  • Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy;
  • przyjazną atmosferę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie.