Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa

inFakt Biuro Rachunkowe sp. z o.o.

Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łask, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz

215 dni temu

Ogłoszenie numer: 1863493, z dnia 2017-12-18

inFakt Biuro Rachunkowe

Poszukujemy doświadczonych księgowych z naturalnym talentem do obsługi przedsiębiorców z całej Polski.

Miejsce pracy: łódzkie / Aleksandrów Łódzki, Bełchatów, Konstantynów Łódzki, Kutno, Łask, Łowicz, Łódź, Opoczno, Ozorków, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Zduńska Wola, Zgierz

Opis stanowiska

  • indywidualna i kompleksowa obsługa klientów,
  • samodzielne prowadzenie KPiR zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  • sporządzenia deklaracji PIT i VAT,
  • prowadzenie spraw płacowych i kadrowych,
  • proaktywny kontakt z klientami mailowy i telefoniczny,
  • sporządzanie zestawień i analiz dla klientów,
  • kontakt z urzędami.

Wymagania

  • masz lub planujesz założyć własną działalność gospodarczą,
  • posiadasz minimum 2 - letnie doświadczenie w rozliczaniu KPiR,
  • jesteś osobą kompetentną i odpowiedzialną,
  • świetnie się komunikujesz i zrozumiale tłumaczysz zawiłości podatkowe,
  • masz naturalny talent do budowania i nawiązywania kontaktów,
  • do każdego klienta podchodzisz indywidualnie,
  • umiesz zarządzać swoim czasem.

Oferujemy

  • atrakcyjne finansowe warunki współpracy,
  • możliwość dowolnego ustalania godzin dostępności,
  • CRM do zarządzania klientami,
  • aplikację do rozliczania klientów,
  • wsparcie merytoryczne i techniczne naszych specjalistów,
  • szkolenia i wdrożenie,
  • klientów z różnych branż z całej Polski.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (827)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1675)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)