Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Laminiarz / Laminator [włókna węglowe] (Pre impregnated Laminator)

BRASCO Recruitment Ltd

3 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego klienta – dużej stoczni luksusowych jachtów mającego siedzibę w Plymouth w Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko:

Laminiarz / Laminator
[włókna węglowe]
(Pre impregnated Laminator)

Ilość wakatów: 25
Miejsce pracy: Plymouth, Wielka Brytania
Nr referencyjny: PRE/0318/PC

Oferujemy:
  • stałą, stabilną pracę w firmie będącej liderem w produkcji luksusowych jachtów na świecie;
  • wynagrodzenie brutto: 19.00 GBP /h.
  • zakwaterowanie dostarczone przez pracodawcę, opłacone przez niego na okres 1/2 roku;
  • zapewniona odzież robocza + narzędzia;
Obowiązki:
  • praca z laminatami z włókna węglowego;
  • obróbka i pokrycie powierzchni na podstawie dokumentacji lub szkiców;
  • przygotowanie narzędzi do laminowania,
  • obróbka wykończeniowa laminatów;
Wymagania:
  • doświadczenie na w/w stanowisku;
  • dbałość o jakość oraz szczegóły techniczne i estetyczne wykonywanych detali;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Spotkanie z pracodawcą brytyjskim oraz testy praktyczne odbędą się w miejscowości - GDAŃSK w dniach 14 - 15 kwietnia 2018r

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV.

Brasco Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Poznaj stanowisko: Formierz Odlewnik

Nieco skomplikowana nazwa stanowiska oznacza w praktyce osobę, zajmującą się przygotowywaniem form gipsowych lub innych, służących do wykonywania odlewów i wykorzystywanych w wielu różnorodnych sektorach przemysłu. Przykładowym zastosowaniem form, wykonywanych przez formierza odlewnika są odlewy litych elementów silnika, w branży motoryzacyjnej. Pierwszym etapem pracy osoby obsadzonej na tym stanowisku jest ...
Formierz Odlewnik Praca Formierz Odlewnik

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (596)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (17)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (841)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (69)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (11)