Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Lider zespołu AP z komunikatywnym językiem niemieckim - nowe centrum biznesowe

Grafton Recruitment
dolnośląskie, Opole
praca stacjonarna
2862 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Opole
Nr ref.: 7-11-38271/PC
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży finansowej. Obecnie firma tworzy w Opolu nowe centrum biznesowe. W związku z tym nasz Klient poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku Lidera w dziale AP.

Miejsce pracy: Opole

Zakres obowiązków:
  • udział w migracji procesów z Niemiec do Polski
  • praca w języku niemieckim
  • zarządzanie zespołem kilku specjalistów
  • udział w zamknięciu miesiąca
  • kontakt z klientami w języku niemieckim
  • merytoryczne wsparcie zespołu
Requirements:
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec na okres 2-3 miesięcy (z możliwością przyjazdów do Polski na weekend)
  • dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B1)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (A2)
  • doświadczenie w pracy w obszarze księgowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako lider zespołu
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • elastyczność, chęć pracy w międzynarodowym środowisku
Benefits:
  • możliwość wzięcia udziału w budowaniu nowego centrum biznesowego od podstaw
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
  • praca w międzynarodowej firmie cieszącej się dużą renomą na rynku pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".