Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
LIDER ZMIANY/ MISTRZ ZMIANY

LG Chem Poland Sp. z o.o.
dolnośląskie, Biskupice Podgórne k. Wrocławia
praca stacjonarna
4735 dni temu

LG Chem Poland Sp. z o.o. jest polską firmą działającą z ramienia koreańskiego koncernu LG, który uzyskał pozycję światowego lidera w produkcji paneli polaryzacyjnych do ekranów LCD, a jednocześnie jest przedsiębiorstwem macierzystym firm grupy LG.

W związku z uruchamianiem nowego projektu inwestycyjnego (Engineering Plastic) w regionie dolnośląskim firma LG Chem Poland Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne k. Wrocławia

Nr Ref.: LZ-PRACA/06/11

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac zespołu / zmiany produkcyjnej
  • prowadzenie działań mających na celu optymalizację produkcji
  • odpowiedzialność za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie (techniczne będzie atutem)
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (w firmie produkcyjnej)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w międzynarodowym środowisku