Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Liniowy pracownik ochrony z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

Securitas Polska Sp. z o. o.

Pawlikowice (pow. pabianicki)

4 dni temu

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy.
Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!

Miejsce pracy: Pawlikowice (pow. pabianicki)

Otwieramy nowy obiekt logistyczny w Pawlikowicach. Rozpoczynamy rekrutację!

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie zadań ochrony,
  • Utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • Wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami  i zarządzaniem kontraktem,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia potrzebne do pracy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu: 690-100-306

Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Poznaj stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Pracownik Ochrony Fizycznej Praca Pracownik Ochrony Fizycznej

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (625)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (136)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (177)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (59)