Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier Części Zamiennych Maszyn / Technik Magazynu

BorgWarner Poland Sp. z o.o. - Turbo Systems

Rzeszów, Jasionka

135 dni temu

BorgWarner jest częścią amerykańskiego koncernu BorgWarner Inc., producenta komponentów i systemów zaawansowanych technologii dla układów napędowych w pojazdach. Firma specjalizuje się w produkcji turbosprężarek, układów kontroli i sterowania przekładni automatycznych oraz łańcuchów i modułów rozrządu ze zmiennymi fazami dla branży motoryzacyjnej i obecnie jest liderem w produkcji tych urządzeń w Europie.

Miejsce pracy: Rzeszów, Jasionka
Obowiązki i odpowiedzialność:
  • nadzorowanie pracy magazynów produkcyjnych, utrzymania ruchu
  • przestrzeganie zasad gospodarki magazynowej
  • prowadzenie ewidencji magazynowej: obsługa programu magazynowego SAP, rejestracja dokumentów, raportowanie
  • przyjmowanie i kontrola dostaw
  • wydawanie towarów i części zamiennych
  • magazynowanie towarów w odpowiednich lokalizacjach
  • kontrolę, analizę oraz zapewnienie stanów magazynowych
  • rozliczanie zleceń SAP-PM Plant Maintenance dotyczących części zamiennych do maszyn
  • obsługa wysyłek we współpracy z operatorem logistycznym
  • sporządzanie okresowych/cyklicznych inwentaryzacji
  • zapewnienie sprawnej obsługi w zakresie transportu
Wymagania i umiejętności:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie. Preferowane doświadczenie techniczne.
  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • obsługa komputera - MS Office: Excel, Word, E-mail, Internet
  • mile widziana wiedza z zakresu znajomości maszyn produkcyjnych
  • dobra znajomość SAP-MM i procesów magazynowych MRP
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sumienność, rzetelność, komunikatywność, systematyczność i samodyscyplina, Dyspozycyjność.
  • minimum 2 lata pracy w dziale Produkcji/Logistyki/Utrzymania Ruchu
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę w młodym zespole;
  • pakiet socjalny;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • doświadczenie w międzynarodowym środowisku;
  • zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.
W aplikacji prosimy zawrzeć następującą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950 w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (60)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (158)
Lubelskie:
Lublin (260)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (89)
Mazowieckie:
Warszawa (2153)
Radom (189)
Płock (80)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (87)