Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magazynier / Pracownik kompletujący zamówienia

EGV Lebensmittel für Großverbraucher AG

Podlaskie

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 2589826, z dnia 2019-08-01

EGV|AG jest dziś jedną z wiodących hurtowni żywności w Niemczech z sześcioma lokalizacjami.

Dla naszej lokalizacji w Eberswalde (Niemcy / blisko granicy polsko-niemieckiej), szukamy do zatrudnienia na pełnym etapie, od zaraz:

Miejsce pracy: podlaskie

Nr Ref.: Logistik EEW

Opis stanowiska

  • Kompletowanie zamówień klientów korzystając z nowoczesnych urządzeń magazynowych.
  • Do dalszych zadań należy przygotowanie towarów do wysyłki oraz wykonywanie ogólnych czynności magazynowych i logistycznych.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziedzinie logistyki magazynowej
  • uprawnienia do wózków widłowych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziedzinie kompletowania żywności
  • niezawodność, sumienność oraz zdolność do samodzielnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego na skali min. B1
  • elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • długoterminową perspektywę
  • bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnej firmie hurtowej
  • przyjemną atmosferę w pracy
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy, ponad płacy minimalnej
  • możliwość dużo poruszyć w zmotywowanym zespole
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania

Poznaj

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier