Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Magazynier z UDT
Trenkwalder
Sieradz, Zduńska Wola, Łask
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / o pracę tymczasową
rekrutacja online
12 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sieradz, Zduńska Wola, Łask
Nr ref.: MAG/SIE/1121
Obowiązki:
  • rozładunek i załadunek towaru,
  • przewożenie komponentów na/z produkcji,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • uprawnia UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych prowadzonych i zdalnie sterowanych,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • miesięczne wynagrodzenie + premie,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Poznaj

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.