Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Majster budowy

GASTEL PREFABRYKACJA S.A.

87 dni temu

Ogłoszenie numer: 1915835, z dnia 2018-02-21

GASTEL PREFABRYKACJA S.A. specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu wyrobów budowlanych z betonu i strunobetonu wirowanego poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Prawidłowe dokumentowanie i raportowanie wykonywanych zadań
  • Kontrola nad prowadzonymi pracami budowlanymi
  • Dbałość o należyte standardy BHP

Wymagania

  • Wykształcenia technicznego – preferowane w kierunku budowlanym
  • Mile widziana znajomość procesu inwestycyjnego, znajomość prawa budowlanego
  • Dyspozycyjność - praca w delegacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy

Poznaj stanowisko: Majster

Majster to osoba o najwyższym stopniu wykształcenia zawodowego w danej gałęzi rzemiosła. Odpowiada za rozdzielanie zadań i nadzorowanie pracy podległych mu pracowników fizycznych. Musi także dbać o przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy. Szczegółowe obowiązki są uzależnione od branży, w której pracuje, np.: branża budowlana – prowadzenie dokumentacji budowlanej, występowanie do inwestora z ...
Majster Praca Majster

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (49)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1724)
Radom (75)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (24)