Majster / Mistrz robót mostowych

Nowak-Mosty Sp. z o.o.

Podkarpackie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 3378460, z dnia 2020-07-02

Poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad zespołem pracowników i podwykonawców realizujących roboty mostowe,
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem prac,
  • organizowanie procesu budowy,
  • prace z zakresu obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • wspomaganie kierownika/inżyniera budowy w prowadzonej inwestycji,
  • zapewnienie zgodności wykonywanych robót pod względem ilości, jakości, terminów

Wymagania

  • planowanie i organizacja poszczególnych etapów realizacji prac budowlanych,
  • umiejętność zarządzania materiałami i sprzętem,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań,
  • znajomość obsługi i eksploatacji urządzeń budowlanych,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność do pracy w terenie,
  • biegła znajomość czytania rysunków technicznych
  • znajomość przepisów i zasad BHP,
  • prawo jazdy kategorii B

Doświadczenie

  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku majster/mistrz robót budowlanych/mostowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • możliwość udziału w ciekawych przedsięwzięciach,
  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej firmy,
  • niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ" lub na adres: rekrutacja@nowak-mosty.pl

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj

Kierownik robót budowlanych odpowiada za prawidłowe, zgodne z przyjętymi zasadami prowadzenie robót budowlanych oraz przestrzeganie prawa budowlanego. Do jego zadań należy również rozdzielanie zadań pracownikom oraz nadzór nad podwykonawcami. Osoba zatrudniona na tym stanowisku nadzoruje terminowość wykonywanych prac oraz realizację budowy zgodnie z założonym harmonogramem i budżetem. Często kierownik robót ...
Praca Kierownik robót budowlanych