Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Manager Centrum Kompetencji Silnikowej
Grupa Inter Cars
Łódzkie
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
Praca częściowo zdalna
43 dni temu

Chcesz z nami w Centrum Kompetencji Silnikowej rozwijać sprzedaż w zakresie sprzedaży części do pojazdów osobowych, ciężarowych, budowlanych i agro?

dołącz do nas !

Poszukujemy managera który rozwinie dział sprzedaży części silnikowych i będzie zarządzał specjalistami ds. sprzedaży części silnikowej

Miejsce pracy: łódzkie

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem i rozwój sprzedaży części silnikowych i zwiększanie udziału sprzedaży części w PL
  • Współtworzenie i zwiększanie oferty części silnikowych
  • Współpraca z dystrybutorami IC
  • Wdrażanie działań marketingowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży części silnikowych min 3 lata i znajomości rynku - warunek konieczny
  • Znajomości budowy pojazdów
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz prezentacji,
  • Umiejętność skutecznej komunikacji w środowisku biznesowym
  • Biegłej znajomości środowiska MS Office i aplikacji mobilnych
  • Prawa jazdy kategorii B
  • Komunikatywny język angielski w mowie i piśmie
  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki techniczne

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Pracę w dowolnym miejscu w Polsce.

Poznaj

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.
Inter Cars S.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci warsztatów Perfect Service, Q-Service, Q-Service Truck, Q-Service Premium, Q-Service Moto, Q-Service MotorSport oraz Q-Service Off Road.