Manager ds. sprzedaży i digital marketingu (k/m)

Biavita Polska S.A.

Podkarpackie

75 dni temu

BIAVITA POLSKA S.A.

poszukuje

Augustów

OFERUJEMY
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu, w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i przyszłościowej branży,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • możliwość zakwaterowania oraz wyżywienia dla osób relokujących się z innych części Polski
MISJA STANOWISKA

Osoba zatrudniona na stanowisku Managera ds. Sprzedaży i Digital Marketingu odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klienta komercyjnego oraz rozwijanie strategii sprzedażowej, między innymi za pomocą kluczowych kanałów sprzedaży internetowej, mediów społecznościowych Sanatorium Uzdrowiskowego w Augustowie, należącego do Spółki Biavita Polska S.A, będącego częścią Grupy Kapitałowej Satoria Group. Miejscem wykonywania pracy będzie Sanatorium w Augustowie.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • przygotowywanie oraz realizowanie budżetu sprzedaży
  • pozyskiwanie klientów komercyjnych na usługi oferowane przez Sanatorium
  • opracowywanie strategii komunikacji oraz sprzedaży dla kluczowych kanałów mediów społecznościowych
  • tworzenie oraz publikowanie postów w mediach społecznościowych
  • zarządzanie sprzedażą internetową
  • przygotowywanie planów marketingowo – sprzedażowych, ich realizacja, monitorowanie, weryfikowanie i zarządzanie budżetem marketingowym
  • dbałość o wizerunek marki w sieci oraz mediach społecznościowych
  • monitorowanie działań konkurencji
  • inicjowanie efektywnych działań sprzedażowych oraz marketingowych
  • analizowanie statystyk sprzedaży, zasięgów oraz raportowanie wyników działańa
WYMAGANIA
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów komercyjnych
  • znajomość narzędzi Facebook ads, Google ads oraz kanałów social media i trendów
  • wiedza na temat zasad budowania kampanii płatnych, umiejętności stworzenia, monitorowania i oceny efektywności
  • doświadczenie w sporządzaniu treści publikowanych w social media oraz umiejętność tworzenia grafik
  • silna motywacja, umiejętność komunikacji oraz wysoka kultura osobista
  • wiedza na temat sporządzania budżetu

Poznaj

Satoria Group S.A.

SATORIA Group S.A. to polska grupa kapitałowa działająca na rynku od ponad 40 lat, lider w organizacji i zarządzaniu obiektami hotelarsko–konferencyjnymi oraz wynajmie powierzchni biurowych.

Grupa Kapitałowa SATORIA zarządza siedmioma własnymi hotelami klasy biznes i klasy turystycznej działającymi pod markami BEST WESTERN, START hotel, RT Hotels w Warszawie i Krakowie. Wkrótce do portfolio grupy dołączy również marka Hampton by Hilton.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu to osoba, która nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą i marketingiem. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad pracą podległego personelu, opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań marketingowych, sporządzanie raportów, zestawień i analiz, ustalanie budżetu, planu sprzedaży oraz wprowadzanie produktów na rynek ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu