Zobacz więcej ofert pracy

Manager Sekcji Działu Międzynarodowego

Van Cargo S.A.
łódzkie, Piotrków Trybunalski
praca stacjonarna
1533 dni temu

Podlasie S.A. oferuje usługi spedycji krajowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL. Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

VAN cargo S.A. oferuje usługi spedycji międzynarodowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL. Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Oferujemy:
  • umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in nielimitowany urlop - brzmi ciekawie? :)
  • autonomię, samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w
  • branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników
Oczekujemy:
  • min. 2 lat doświadczenia w spedycji międzynarodowej
  • doświadczenia w działaniach handlowych
  • zaangażowania, samodzielności i przedsiębiorczości
  • doświadczenia lub predyspozycji do zarządzania zespołem
  • wyższego wykształcenia (niekoniecznie kierunkowego)
  • znajomości języka angielskiego (min. B2) (atutem będzie znajomość innych j. obcych)
Zakres obowiązków:
  • planowanie i organizacja transportu
  • optymalizacja kosztów transportowych
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami i przewoźnikami
  • organizacja pracy zespołu
  • nadzór nad obiegiem dokumentów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych jest VAN Cargo S. A. z siedzibą przy ul. Przecławskiej 8, 03-879 Warszawa. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.