Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik / Elektryk Samochodów Ciężarowych

HR Support

Kujawsko-pomorskie

20 dni temu

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, wiodącej w Europie firmy w zakresie budowania, testowania i serwisu rurociągów, poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:
  • praca w 3-5 osobowych zespołach na budowie
  • praca w bazie przy serwisie urządzeń (konserwacja maszyn, sprzętu i urządzeń)
  • obsługa maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. na terenie bazy sprzętowej i budowie
WYMAGANIA:
  • wykształcenie techniczne/mechaniczne
  • gotowość do pracy  w delegacji
  • gotowość do wyjazdu na budowy
  • gotowość do pracy na budowach
  • zaangażowanie w obowiązki zawodowe
  • gotowość do pracy również w weekendy
  • umiejętności techniczne i mechaniczne
  • prawo jazdy kat. C lub wyższe (lub gotowość i chęć wyrobienia dodatkowych uprawnień)
  • język angielski (min. na poziomie komunikatywnym) + mile widziany język niemiecki
PRACODAWCA OFERUJE:
  • szkolenia przygotowujące do pracy przy obsłudze maszyn
  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowę o pracę (pierwsza umowa na 1 rok, kolejna na czas nieokreślony)
  • stałą atrakcyjną pensję
  • dodatki do pensji za pracę w każdy weekend/święta/nocna zmiana
  • premia za każdy dzień przepracowany na budowie
  • zakwaterowanie dla pracowników w domkach jednorodzinnych
W aplikacji prosimy zawrzeć zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb Agencji Personalnej HR Support, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Poznaj

HR Support

Agencja Personalna HR Support to młody, lecz zgrany zespół specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem, który działa w kilku obszarach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Rekrutujemy z pasją i zaangażowaniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a nasi kandydaci to najlepsi z najlepszych, którzy swoim zaangażowaniem i osobowością wyróżniają się na tle innych pracowników.

Poznaj stanowisko: Elektromechanik

Zadaniem elektromechanika w najszerszym ujęciu jest projektowanie, wykonywanie, obsługa i naprawa urządzeń elektrycznych różnego rodzaju – począwszy od sprzętów domowych AGD i RTV, poprzez instalacje elektryczne w samochodzie, na zaawansowanych maszynach i urządzeniach specjalistycznych kończąc. W branży motoryzacyjnej, elektromechanik zajmuje się jednak głównie badaniem i analizowaniem stanu technicznego ...
Elektromechanik Praca Elektromechanik