Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik maszyn budowlanych

Alwikor sp.z o.o.

Cała Polska

1370 dni temu

Ogłoszenie numer: 494206, z dnia 2014-08-22

Firma wykonuje roboty ziemne przy budowie dróg, nasypów, wykopów.

Obecnie poszukujemy osób z całej Polski na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / cała Polska

Opis stanowiska

  • naprawa maszyn i pojazdów budowlanych (wozidła, koparki, walce itp.)

Wymagania

  • doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych,
  • mile widziana znajomość hydrauliki siłowej.

Oferujemy

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwe zakwaterowanie w okolicach siedziby firmy.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik