Mechanik maszyn i urządzeń

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Konstantynów Łódzki

144 dni temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 29 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Do zgranego zespołu w Firmie, która jest największy producent mebli drewnianych na świecie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
Nr ref.: MMiU/Lodz_Piotrkowska/201906/MAKO
Nasza oferta:
  • stabilne zatrudnienie na podstanie umowy o pracę
  • coroczne podwyżki
  • premie uznaniowe
  • zniżki dla pracowników
  • posiłki i owoce
  • coroczne imprezy firmowe: pikniki, spotkania świąteczne, dzień dziecka, gwiazdka
  • pakiet z funduszu socjalnego, plan emerytalny, pakiet opieki medycznej
  • możliwość awansu wewnętrznego
  • pracę w systemie 3-zmianowym/wolne weekendy
Zadania:
  • usuwanie awarii mechanicznych-maszyn, urządzeń, systemów
  • realizacja mechanicznego zakresu działań PM
  • Pomoc dla pozostałych pracowników DUR w trakcie zmiany
  • Przekazywanie informacji zmianie wchodzącej
  • Prace ślusarsko-spawalnicze

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość zagadnień napędów mechanicznych (przekładnie, reduktory, dobór łożysk)
  • znajomość zagadnień sterowników PLC oraz ich oprogramowania (Mitsubishi, Omron, Simens i inne)
  • znajomość obsługi komputera oraz umiejętności analityczne i organizacyjne
  • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Automatyki Przemysłowej i Urządzeń Precyzyjnych