Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodowy

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.

Podlaskie

8 dni temu

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Stuttgart (Niemcy)

Obowiązki:
  • praca w serwisie samochodowym - praca na terenie warsztatu
  • diagnostyka samochodowa - wyszukiwanie błędów i usterek
  • bieżące naprawy w użytkowanych samochodach (wymiana oleju,  naprawy silnika, wymiana elementów pasków rozrządu, klocków hamulcowych itd)
  • wymiana opon
Wymagania:
  • doświadczenie jako mechanik samochodowy (auta osobowe różnych marek)
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód na wyjazd
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie atutem
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie – ok. 1800€ netto/ 160h (przy I klasie podatkowej)
  • możliwość nadgodzin
  • brak "Zeitkonta" – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
  • zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
  • darmowe mieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerem tel. 12 661 64 00

Życzymy powodzenia!

Zespół Rekrutacji

Zeitmann

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Zeitmann sp.j., ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 9212). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie