Mechanik – Serwisant mobilny

Eneria Sp. z o.o.

Podkarpackie

7 dni temu

Eneria Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle morskim, kolejowym czy energetycznym, przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawiciel koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych.

Obecnie poszukujemy pracownika do naszego Działu Serwisu na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Miejsce pracy:  woj. dolnośląskie, woj. śląskie, woj. podkarpackie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu czasu pracy
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do urlopu
  • Kartę MultiSport
  • Dofinansowanie obiadów
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Szkolenia branżowe
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole
  • Możliwość awansu
Opis stanowiska:
  • instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych i gazowych,
  • obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów,
  • testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej.
Od idealnego kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego (preferowana specjalizacja: mechanika i budowa maszyn, elektromechanika),
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Serwisie,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,
  • komunikatywności,
  • chęci podejmowania nowych wyzwań,
  • dokładności, rzetelności i uczciwości,
  • prawa jazdy kat. B.

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu – wyślij aplikację przy użyciu poniższego przycisku

Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik