Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik serwisu

COPYLAND Sp. z o. o.

Podlaskie

127 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3124775, z dnia 2020-02-24

Firma istniejąca na rynku od 1990 zajmująca się sprzedażą i serwisem kserokopiarek, kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych zarówno kolorowych jak i czarno-białych.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • praca głównie u klienta
  • doradztwo, badanie potrzeb, dobór urządzeń
  • określenie nieprawidłowości działania kopiarek
  • sprawdzanie problemów informatycznych
  • usuwanie awarii i naprawa usterek
  • wymiana zużytych lub wyeksploatowanych elementów i podzespołów
  • prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów

Wymagania

  • kreatywność
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy kat. B
  • sumienność
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego (czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej)
  • znajomość zagadnień informatycznych z zakresu instalacji drukarek, konfiguracji sterowników, sieci komputerowych, poczty internetowej
  • mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

  • ciekawą pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość szkoleń i doskonalenia zawodowego
  • narzędzia i wyposażenie niezbędne do pracy
  • dostęp do pojazdów służbowych
  • dostęp do szkoleń i platformy samodoskonalenia zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wyniki pracy
  • pakiet opieki medycznej

Nie szukamy osób, które są zainteresowane spokojną pracą biurową. Szukamy osób ambitnych, które uwielbiają kontakty z klientami i motywują ich wymagające cele biznesowe.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku

www.copyland.pl

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik