Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menadżerów i Agentów na terenie całego kraju

Europejskie Centrum Odszkodowań

Dolnośląskie

3581 dni temu

Ogłoszenie numer: 49965, z dnia 2008-09-26

jest liderem rynku odszkodowań w Polsce. Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie. W najbliższym czasie nastąpi przekształcenie w spółkę akcyjną i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych, co przypieczętuje nie tylko naszą dominującą rolę na rynku polskim, ale przede wszystkim podkreśli jakość usług i znakomitą kondycję finansową firmy. Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FAIR PLAY, FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA. 10 % dochodów EuCO przeznaczane jest na cele charytatywne. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w tym roku za 55.000 PLN Złotą Kartę NR1 wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom. Mamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, profesjonalny system szkoleń. W naszej centrali pracuje blisko 40 osób obsługujących miesięcznie ok. 600 spraw odszkodowawczych. Finansujemy biura dla menadżerów, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych. Najlepsi współpracownicy stają się udziałowcami firmy. Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku. Poszukujemy:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu

Wymagania

  • Wiek – minimum 25 lat
  • Wykształcenie – minimum średnie
  • Niekaralność i dobra opinia w środowisku
  • Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
  • Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
  • Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
  • Oferujemy

  • Profesjonalny system szkoleń
  • Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
  • Finansowanie biur dla menadżerów
  • Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
  • Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (802)
    Wałbrzych (54)
    Legnica (66)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (175)
    Toruń (93)
    Lubelskie:
    Lublin (127)
    Chełm (19)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (842)
    Tarnów (44)
    Nowy Sącz (38)
    Mazowieckie:
    Warszawa (1766)
    Radom (68)
    Płock (40)
    Opolskie:
    Opole (120)
    Nysa (21)