Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Menedżer ds. Klientów Strategicznych

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.
kujawsko-pomorskie, praca we Wrocławiu
praca stacjonarna
4863 dni temu

Ogłoszenie numer: 135333, z dnia 2011-02-21

Lider na rynku – Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba S.A. – firma działająca w branży gospodarki odpadami i recyklingu, poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, praca we Wrocławiu

Nr Ref.: MKS/01/2011

Opis stanowiska

  • identyfikacja i aktywne pozyskiwanie strategicznych klientów w zakresie
    zagospodarowania odpadów na terenie województwa dolnośląskiego,
  • doradztwo klientowi w zakresie kompleksowej gospodarki odpadami,
  • koordynacja i optymalizacja procesów zagospodarowania odpadów,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji handlowych,
  • pomoc przy wdrożeniu i realizacji kontraktu,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z ochroną środowiska),
  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży gospodarki odpadami na stanowisku handlowym związanym z obsługą klienta przemysłowego lub na stanowisku specjalistycznym w firmie produkcyjnej w obszarze zagospodarowania odpadów,
  • znajomość obowiązującego prawodawstwa,
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Office,
  • umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych,
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będą dodatkowymi atutami,

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym zespole,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • swobodę działania.