Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o. O / Częstochowa

Radomsko, Wieluń

843 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Radomsko, Wieluń

Cały czas dynamicznie się rozwijamy i szukamy osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową w roli Menedżera Zespołu.

Najważniejsze zadania to:

  • zarządzanie zespołem doradców,
  • szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy członków zespołu,
  • planowanie strategii działań dla zespołu doradców,
  • dbanie o jakość pracy,
  • rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych członków zespołu,
  • uczestniczenie w projektach o charakterze sprzedażowym - wdrażanie nowych produktów, aktywizowanie sieci sprzedaży, wprowadzanie nowych standardów pracy,
  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży.

Idealnego kandydata na Menedżera Zespołu cechuje:

  • doświadczenie w sprzedaży – bardzo mile widziane w branży ubezpieczeniowej,
  • bardzo mile widziane doświadczenie w rekrutacji,
  • wyższe wykształcenie,
  • inicjatywa w działaniu, proaktywność,
  • motywacja do osiągnięcia celów przez siebie oraz swoich podwładnych,
  • duża sprawność interpersonalna,
  • kompetencje związane z motywowaniem i wspieraniem rozwoju swoich podwładnych.
Naszym menedżerom oferujemy:
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,
  • profesjonalny system szkoleń menedżerskich dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwojowych,
  • dodatkowe korzyści, w tym atrakcyjne ubezpieczenie na życie i pakiet zdrowotny,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i stabilnej pozycji na rynku,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do zawodu.

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu