Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Młodszy programista

Zagozda sp. z o.o.
podkarpackie
praca stacjonarna
4838 dni temu

Ogłoszenie numer: 134776, z dnia 2011-02-23

Jesteśmy pasjonatami technologii internetowych, jednocześnie niewielką firmą o ogromnej dynamice rozwoju. Tworzymy unikatową aplikację internetową, której jakość i funkcjonalność zależy od kreatywności naszych pracowników. Wykorzystujemy absolutnie najnowsze technologie i oprogramowanie firm: Microsoft (dla .NET), Apple (dla iPhone), Google (dla Android)  . Nasze biuro mieści się na linii tramwajowej 5,7 na Bohaterów Warszawy. Pracujemy dla klientów w Polsce, jak również Wielkiej Brytanii.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Młodszy programista odpowiedzialny jest za opracowywanie i wdrażanie innowacyjnej aplikacji. Stanowisko wymaga umiejętności programowania aplikacji internetowych w całym cyklu życia aplikacji: od zrozumienia wymagań, poprzez analizę, projektowanie, po implementację, ze szczególnym nastawieniem na testowanie rozwiązania.

Wymagania

  • Musisz lubić się uczyć.
  • Musisz lubić Internet, aplikacje i strony internetowe.
  • Musisz umieć pracować samodzielnie, jak również radzić sobie w bardzo dynamicznym zespole składającym się zarówno z młodszych, jak i bardzo doświadczonych programistów.
  • W codziennej pracy musisz wykazywać się precyzją i samoorganizacją.

  • Znajomość i zainteresowanie najnowszymi technologiami projektowania aplikacji internetowych.
  • Minimum samo zainteresowanie technologiami HTML/CSS/JS jest absolutnie wymagane.
  • Zainteresowanie technologiami Microsoft: .NET/ASP/MVC jest mile widziane.

    Jeżeli specjalizujesz się w technologiach firmy Microsoft, Apple oraz Google, oznacz to na dokumencie.

    * praca wyłącznie na miejscu w biurze w Szczecinie, w szczególnych przypadkach oferujemy możliwość telepracy.

    Poszukujemy przede wszystkim pasjonatów technologii internetowych zainteresowanych progresją kariery, możliwością pracy z utytułowanymi programistami i architektami.

Oferujemy

    Pracę na 1/2 - 3/4 etatu oraz wynagrodzenie około 1000-2000zł netto, jak również: Możliwość pogłębiania doświadczenia w lukratywnej branży oprogramowania.

    Jeżeli programujesz amatorsko to jest to oferta która pozwoli Tobie na stanie się rozpoznawalnym profesjonalistą w branży, jak również progresję kariery w firmie.

    Oferujemy możliwość progresji kariery wewnątrz firmy do stanowiska: programisty, i dalej: starszego programisty.

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN