Zobacz więcej ofert pracy

Mobile Software Developer

Moorgate
podkarpackie
praca stacjonarna
1975 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej realizującej projekty w obszarze finansów i automotive, będącej jednym z leaderów w swoim sektorze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: MJ/MD/LBN/181
Zadania:
  • Rozwój innowacyjnego produktu dla amerykańskiego Klienta – prace dotyczące dostosowania rozwiązań na poziomie UX na potrzeby biznesowe
  • Rozwój oprogramowania na platformę iOS (Swift) lub Android (Java, Kotlin) – aplikacje interaktywne i oparte o dane
  • Współpraca z Klientem jak i pozostałymi członkami zespołu developerskiego pracującym w metodykach Agile
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe jako Programista aplikacji mobilnych – iOS (Swift) lub Android (Java, Kotlin)
  • Wykształcenie wyższe IT lub kierunki pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – praca z zagranicznym Klientem
  • Mile widziane doświadczenie z Redux i programowaniem aplikacji opartych o dane
Klient oferuje:
  • Stałe zatrudnienie i realizację długofalowych projektów dla największych graczy w poszczególnych sektorach – współpraca w oparciu B2B lub UoP
  • Szereg udogodnień w nowoczesnym biurze
  • Możliwość dalszego rozwoju kompetencji technicznych