Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter fasad

Insert Glass og Fasademontasje

Kujawsko-pomorskie

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 3122615, z dnia 2020-03-03

Firma norweska Insert Glass og Fasademontasje AS zatrudni monterów konstrukcji aluminiowych (fasad, drzwi, okien) do pracy w Oslo i okolicach.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Pierwszy wyjazd 14.02.

Wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w montażu konstrukcji aluminiowych (fasad, drzwi, okien)
  • minimum 3 letnie doświadczenie w szkleniu konstrukcji aluminiowych
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • kontrakt norweski (stawka godzinowa od 196,50NOK brutto)
  • pełny etat (minimum 37,5h tygodniowo)
  • zakwaterowanie
  • samochód służbowy dla grupy monterów
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach w całej Norwegii
  • praca w systemie 4 tygodnie w Norwegii, 1 tydzień w Polsce (szczegóły do uzgodnienia)
Poznaj stanowisko: Robotnik Budowlany
Pracownik Robotnik Budowlany to osoba, która wykonuje wszelkie roboty remontowo – budowlane. Jest to jeden z najbardziej poszukiwanych pracowników. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: wszelkie roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe, tynkowe. Pracownik Robotnik Budowlany powinien posiadać wykształcenie zawodowe ...
Praca Robotnik Budowlany