Zobacz więcej ofert pracy

Monter HIT

Halfen Produkcja Sp. z o.o.
wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce
praca stacjonarna
6201 dni temu

Ogłoszenie numer: 30029, z dnia 2007-06-06

Dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające ponad 300 osób HALFEN Produkcja Sp. z o.o. zlokalizowane w Nowych Skalmierzycach koło Kalisza, należące do niemieckiej firmy HALFEN GmbH & Co., wiodącego producenta w branży systemowych rozwiązań zamocowań i zakotwień budowlanych poszukuje kompetentne osoby na stanowisko:

Monter HIT

Miejsce pracy: wielkopolskie, Nowe Skalmierzyce

Opis stanowiska

  • monter łączników balkonowych oraz systemu zbrojenia odginanego
  • Wymagania

  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Oferujemy

  • stabilną i interesującą pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania