Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter Izolacji Przemysłowych z certyfikatem IRATA

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

73 dni temu

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Zakres obowiązków:
  • Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
  • Umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych
  • Ciągłe pogłębianie wiedzy i kwalifikacji związanych z izolacjami przemysłowymi
  • Praca według najwyższych standardów bezpieczeństwa
Oczekiwania:
  • Certyfikat IRATA
  • Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych
  • Minimum rok udokumentowanego doświadczenia w pracy przy izolacjach
  • Znajomość  języka angielskiego
  • Mile widziane certyfikaty VCA/SCC (w razie braku w/w uprawnień możliwość ich zdobycia )
  • Umiejętność pracy w zespole
Proponujemy:
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę na pracę zgodnie z przepisami polskiego Kodeku Pracy
  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień jako operator maszyn)
  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą
UWAGA! Na dokumentach CV oraz listach motywacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. 2002 nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami." Wszystkie zgłoszenia będą traktowane poufnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter