Monter konstrukcji stalowych

GS SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k.

Łódzkie

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672023, z dnia 2019-09-30

Spółka GS System Sp. Z o.o. Sp. K Zawadzkie

świadcząca usługi w zakresie prac remontowo – montażowych

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: POLSKA, BELGIA

Wymagania

  • umiejętność łączenia i sczepiania materiałów
  • umiejętność skręcania elementów konstrukcji stalowych
  • umiejętność posługiwania się palnikiem
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dot. Belgii)

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i fachowości
  • możliwość długofalowej współpracy i rozwoju
  • ubrania robocze
  • zakwaterowanie i dojazd do pracy

Dodatkowe informacje:

  • Chęć podjęcia pracy od zaraz.
Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych to osoba, która zajmuje się przygotowaniem oraz montażem konstrukcji metalowych z różnego typu elementów lub prefabrykatów. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie surowców do montażu, spawanie konstrukcji stalowych, szlifowanie, obróbka metali, transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie ...
Praca Pracownik Monter Konstrukcji Stalowych