Monter rusztowań

XERVON Polska Sp.z o.o.

Podlaskie

6 dni temu

XERVON Polska Spółka z o.o. istnieje na rynku kompleksowych usług budowlanych w branży rusztowaniowej od 1996 roku.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Zadania:
  • praca przy montażu i demontażu rusztowań na terenie Niemiec.
Wymagania:
  • kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu i/lub książeczka montażysty)
  • posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań

Oferujemy dodatki za:

  • doświadczenie i zdolność samodzielnego prowadzenia brygady
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie, dojazdy i wyposażenie pracownicze
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Polsce i oddelegowanie do Niemiec

Oferty prosimy kierować za pomocą przycisku:

 Telefon: 603203454, 22 716 52 62

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Monter szalunków systemowych wykonuje pracę fizyczną, należącą do branży budowlanej. Szalunki systemowe to stosunkowo nowe rozwiązanie, zastępujące dotychczasowej, tradycyjne szalowanie przy pomocy drewnianych desek. Gotowe systemy metalowych zbrojeń, oferowane w różnych kształtach i rozmiarach, umożliwiają betonowanie gotowych ścian, łuków, stropów czy filarów. Montażysta szalunków systemowych ...
Praca Monter Szalunków Systemowych