Zobacz więcej ofert pracy

Monter systemów dociepleniowych

MD Baumanagement GmbH
podlaskie
praca stacjonarna
2088 dni temu

Ogłoszenie numer: 2008364, z dnia 2018-07-09

Niemiecka firma budowlana poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Montaż sufitów podwieszanych
  • Montaż systemów dociepleń ścian i sufitów

Wymagania

  • Doświadczenie  zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, punktualność
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia (działalność gospodarcza lub umowa o pracę)
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • Prace w prężnie działającej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Dla podwykonawców  oferujemy ciągłość i stabilność zleceń