Monter wentylacji, klimatyzacji i zabezpieczeń przeciwpożarowych

VAN STEV Sp. z o.o. Sp. k.

Podkarpackie

34 dni temu

Ogłoszenie numer: 3447108, z dnia 2020-07-03

poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Montaż klimatyzacji, wentylacji oraz zabezpieczeń przeciwpożarowych wg. projektów budowlanych.

Praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy montażu wentylacji, klimatyzacji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Mile widziane:

  • certyfikat VCA/SCC,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport do pracy,
  • pakiety medyczne,
  • ubezpieczenie grupowe.
Monter instalacji wentylacyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska zajmuje się montażem, konserwacją, serwisowaniem i kontrolowaniem poprawnego funkcjonowania instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na podległym sobie obszarze. Czynności te mogą być realizowane zarówno na placu budowy, podczas planowania i wdrażania wentylacji w nowo powstałych budynkach różnego przeznaczenia, jak i w prywatnych domostwach i biurach, ...
Praca Monter Instalacji Wentylacyjnych