Murarz / kamieniarz

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Wrocław, Dolny Śląsk

5 dni temu

Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Dolny Śląsk

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • prace ogólnobudowlane przy remontach obiektów
  • wznoszenie ścian z elementów prefabrykowanych
  • wykonywanie umocnień skarp i odwodnienia z kamienia oraz elementów betonowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub. zawodowe techniczne
  • doświadczenie 6 miesięcy na stanowisku
  • praca na wysokości
  • wysoka kultura estetyczna wykonywanej pracy
  • gotowość do pracy w miejscu wykonywania robót - delegacje
  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek

Warunkiem koniecznym udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie listu motywacyjnego i cv za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1.     realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej         umowy o pracę
2.     archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia          w dowolnym czasie
                 Tak            Nie
      *zaznaczyć właściwe

Poznaj

DOLKOM sp. z o.o.

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o we Wrocławiu zajmuje się naprawami nawierzchni kolejowej w zakresie napraw głównych i bieżącego utrzymania torów i rozjazdów na liniach i stacjach kolejowych. W kilku ostatnich latach prowadzone były również prace rewitalizacyjne poprawiające stan infrastruktury kolejowej.

Poznaj stanowisko: Murarz
Murarz jest to osoba, która zajmuje się układaniem i łączeniem cegieł, kamieni i innych rodzajów materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, łuków, kanałów, filarów, stropów, itp. Pracownikowi temu powierza mu się także roboty licowe, np. układanie na ścianach elewacji. Jego zadaniem jest też wykuwanie otworów w istniejących już w ścianach. Murarz ...
Praca Murarz