Murarz - Zbrojarz

Rosega Sp. z o.o.

Podlaskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2767910, z dnia 2019-11-13

Poszukujemy murarzy-zbrojarzy do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe

Oferujemy

  • pracę stałą
  • długoterminowe zlecenia
  • umowę na podstawie własnej działalności
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów za 1 dojazd do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Kontakt telefoniczny: +48/ 504 957 573

Poznaj

Poznaj stanowisko: Murarz
Murarz jest to osoba, która zajmuje się układaniem i łączeniem cegieł, kamieni i innych rodzajów materiałów budowlanych do budowy ścian, fundamentów, przegród, łuków, kanałów, filarów, stropów, itp. Pracownikowi temu powierza mu się także roboty licowe, np. układanie na ścianach elewacji. Jego zadaniem jest też wykuwanie otworów w istniejących już w ścianach. Murarz ...
Praca Murarz