Najnowsze oferty pracy

  • Asystentka / Asystent Wychowawcy w przedszkolu

    Montessori Pobiedziska   Pobiedziska    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Edukacja i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym; Planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć; Przygotowanie i kreowanie otoczenia edukacyjnego, Kontakt z rodzicami; Dbanie o dobry wizerunek przedszkola.
Zobacz więcej ofert pracy

Nauczyciel przedszkola

Die Münchner Kindl Kinderkrippe und Kindergarten GmbH
podlaskie
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
864 dni temu

Die Münchner Kindl Kinderkrippe und Kindergarten ma bogato wyposażone przedszkola w 3 lokalizacjach w Monachium (w dzielnicach Laim, Schwabing i Nymphenburg). Misją instytucji stabilnym tłem finansowym jest to, żeby stworzyła bezpieczne środowisko dla dzieci w małych grupach, aby one się stały pewnymi siebie, odpowiedzialnymi dorosłymi mającymi pozytywny światopogląd.

Miejsce pracy: woj. podlaskie
miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
  • Praca wychowawcza i rozwojowa z dziećmi w wieku 0-6 lat w żłobku i w przedszkolu, przygotowanie ich na życie szkolne i społeczne.
  • Zadania administracyjne związane z pracą nauczyciela przedszkola. Wsparcie opracowania miesięcznej/tygodniowej tematyki zajęć grup.
  • Wsparcie realizacji programów, wydarzeń i wycieczek przedszkolnych.
  • Udział w pracy rady oświaty.
  • Współpraca z rodzinami.
Wymagania:
  • Odpowiednie wykształcenie (np.: nauczyciel w przedszkolu, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, opiekunka dziecięca, pedagog specjalny, pedagog społeczny itd.).
  • Znajomość języka niemieckiego co najmniej na poziomie B2 (albo osiągnięcie tego poziomu w 6 miesięcy).
  • Relokacja do Niemiec, Monachium.
Oferujemy:
  • Praca zarejestrowana na pełnym etacie, ubezpieczenie zdrowotne.
  • Początkowa pensja początkującego pracownika to 9.370 - 10.630 PLN netto + pensja za trzynasty miesiąc + dodatek do wynagrodzenia na koniec roku proporcjonalnie do liczby wykorzystanych dni chorobowych w ciągu roku.
  • Praca w języku niemieckim to doskonała okazja do rozwinięcia już ugruntowanej znajomości języka niemieckiego na profesjonalnym poziomie.
  • Bogato wyposażone przedszkole, ciste warunki pracy.
  • Przedszkole są w zielonym otoczeniu, oraz są łatwo dostępne komunikacją miejską.
  • Humanitarny i wspierający pracodawca.
  • Szacunek zawodowy i finansowy.
  • Życie w Monachium oferuje mnóstwo nowych możliwości zawodowych i prywatnych!