Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator ciężkich maszyn budowlanych i drogowych

DROKAN S.A.

Łódzkie

199 dni temu

Ogłoszenie numer: 1897288, z dnia 2018-01-30

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska

  • obsługa ciężkich maszyn budowlanych i drogowych, w szczególności spycharki – moc silnika do 220 kW, koparki, równiarki, stabilizatora gruntu, walca, koparko-ładowarki,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracą maszyn,
  • wykonywanie innych prac drogowych,
  • praca w delegacji na terenie całego kraju.

Wymagania

  • uprawnienia operatora maszyn budowlanych i drogowych,
  • doświadczenie,
  • znajomość zagadnień bhp,
  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • najnowsze maszyny budowlane (fabrycznie nowe),
  • serwisowanie maszyn budowlanych przez producenta (zgodnie z DTR),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie doświadczonego zespołu.

Istotne znaczenie przywiązujemy do cech osobowości tj.: uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

Poznaj stanowisko: Operator Sprzętu Budowlanego

Operator sprzętu budowlanego to osoba, która wykonuje prace związane z budową obiektów ziemnych (nasypy drogowe, kolejowe, zapory), podziemnych (tunele, schrony, zbiorniki), przygotowaniem mieszanek betonowych i bitumicznych a także z budową i eksploatacją dróg. Najważniejszym zadaniem operatora maszyn i urządzeń do robót ziemnych jest umiejętność użytkowania ich zgodnie z przeznaczeniem, przy uwzględnieniu w ...
Operator Sprzętu Budowlanego Praca Operator Sprzętu Budowlanego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (725)
Wałbrzych (46)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (128)
Toruń (80)
Lubelskie:
Lublin (99)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (730)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1597)
Radom (60)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (8)