Najnowsze oferty pracy

  • Operator Giętarki CNC

    OTTO Special Staffing   podkarpackie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Holandia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    3 dni
    Obowiązki Konserwacja maszyn Ustawianie maszyn CNC Obsługa pras krawędziowych CNC Przygotowywanie metalowych części Gięcie metalu Montaż produktów Kontrolowanie wymiarów Sprawdzanie jakości Przenoszenie materiałów o różnym ciężarze Wymagania Dobra kondycja fizyczna Doświadczenie na...
  • Operator maszyn

    Randstad Polska Sp. z o.o.   Lędziny    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową  pełny etat
    6 dni
    zadania obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. zgrzewarka, prasa, giętarka, piła), nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym, produkowanie wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami i systemem jakości.
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Operator Giętarki Podkarpackie
Operator CNC / giętarki / cięcie plazmą

Grupa MGN
podkarpackie
praca stacjonarna
1939 dni temu

Ogłoszenie numer: 2190223, z dnia 2018-12-06

MONTBAU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

MONTBAU Sp. z o.o. SK

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.montbau.pl

Praca w belgijskiej firmie produkującej zabudowy do samochodów ciężarowych, kontenery itp.

Praca na terenie Belgii.

Miejsce pracy: podkarpackie

Opis stanowiska

Praca na wycinarce laserowej LDV Phoenix FL 6020 - dwa stanowiska

Praca na giętarce LDV ze sterowaniem CADMAN-B

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na takich samych lub podobnych urzadzeniach

Oferujemy

  • polską umowę o pracę
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatny transport
  • stabilne zatrudnienie
  • duża liczba godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wynagrodzenie

Od 12000 do 15000 PLN