Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator CNC [rekrutacja online]

SALAG Sp. z o.o. S.K.

Podlaskie

44 dni temu

Firma SALAG wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, paneli podłogowych, listew przypodłogowych, autor innowacyjnych technologii wykończeń budowlanych, laureat wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, poszukuje osoby na stanowisko:

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje, zacząć rozwijać się w branży nowych technologii?

Dobrze trafiłeś! Jeśli jesteś osobą otwartą, logicznie myślącą zapraszamy do technicznego zespołu firmy Salag.

Opis stanowiska:

  • praca w Suwałkach
  • wykonywanie detali na nowoczesnych frezarkach CNC
  • kontrolowanie jakości wytworzonych detali
  • dbanie o dobry stan techniczny maszyn, urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, w trakcie studiów lub wyższe
  • umiejętność  czytania rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • obsługa narzędzi pomiarowych
  • dokładność, zdolności manualne
  • obsługa komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • bonusy i premie za wyniki
  • możliwość rozwoju i ścieżkę awansu
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator CNC
Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Praca Operator CNC