Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Operator koparko-ładowarki CAT oraz koparki gąsienicowej

Trans-Kop
łódzkie, Poznań-możliwość zakwaterowania
praca stacjonarna
4702 dni temu

Ogłoszenie numer: 151760, z dnia 2011-06-10

Trans-Kop

FIRMA O STABILNEJ POZYCJI NA RYNKU, SPECJALIZUJĄCA SIĘ ŚWIADCZENIEM USŁUG ZIEMNYCH I ROZBIÓRKOWYCH

Miejsce pracy: łódzkie, Poznań-możliwość zakwaterowania

Opis stanowiska

Obsługa maszyn: koparko-ładowarki CAT i koparki gąsienicowej.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe  na stanowisku operatora koparko-ładowarki CAT oraz koparki  gąsienicowej,
  • umiejętność  pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki, dynamizm, lojalność w stosunku do przełożonego,

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość zakwaterowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,