Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator linii produkcyjnej

POLBRUK S.A.

Lipie k. Głogowa Młp.

161 dni temu

Polbruk S.A. - to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 19 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Operator linii produkcyjnej

umowa o pracę – pełny etat
tryb pracy: zmianowy

 

Miejsce pracy: Lipie k. Głogowa Młp. (woj. podkarpackie)
Podstawowe obowiązki:
 • Obsługa maszyn produkcyjnych,
 • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
 • Utrzymywanie w sprawności linii produkcyjnej,
 • Udział w pracach związanych z usuwaniem awarii, przeglądach i remontach.

Wymagania:

 • Wykształcenie minimum zawodowe / techniczne,
 • Wiedza w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV, (uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem),
 • Doświadczenie w zakresie automatyki i mechaniki napędów.
Oferujemy:
 • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wibroprasowanych wyrobów betonowych. Więcej o nas: www.polbruk.pl.
 • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy i szkolenia,
 • Stabilne warunki zatrudnienia,
 • Dofinansowanie zajęć sportowych (Karta Multisport)..
Klauzula informacyjna Polbruk S.A.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych będzie Polbruk S.A. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Nowy Świat 16 C, 80-299 Gdańsk. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a oraz lit. b RODO) i przechowywane do czasu jego zakończenia. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami Pana/Pani danych będą podmioty, którym przekazanie Pana/Pani danych będzie konieczne do realizacji celów przetwarzania, w szczególności będą to podmioty świadczące na rzecz administratora usługi IT lub usługi związane z publikacją ogłoszeń o pracę.,
Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22(1) ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny 
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny