Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator maszyn CNC

R+S solutions Holding AG

Podlaskie

67 dni temu

Ogłoszenie numer: 2005795, z dnia 2018-07-16

Grupa R+S jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych 34 oddziałach w siedmiu krajach oferujemy naszym 3600 pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Jesteśmy skoncentrowani na jakości oraz na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym, aby przygotować na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

  • obsługa maszyn CNC

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na ww. stanowisku pracy min. 2 lata
  • umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy

  • stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę w jednym miejscu
  • opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
  • dofinansowanie pieniężne na weekendowe zjazdy do Polski
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48 godziny +50%
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny
  • dieta za każdy przepracowany dzień
  • dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w naszym centrum dokształcającym
  • wysokiej jakości bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową
  • płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku zatrudnienia 26 dni, po 4 latach 30 dni
  • dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie) - 155 €
  • premie za polecenie pracownika - 500 €
  • dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • wsparcie Koordynatora polskojęzycznego przez cały okres zatrudnienia

Poznaj

Poznaj stanowisko: Operator CNC

Operator CNC jest osobą odpowiedzialną za obsługiwanie specjalistycznych maszyn i urządzeń, służących do obrabiania tworzyw sztucznych i metali. Osoba zatrudniona w tym charakterze posiada niezbędne kwalifikacje i wiedzę pozwalającą na obsługiwanie nie tylko tradycyjnych maszyn, lecz także skomplikowanych, elektronicznych robotów, sterowanych elektronicznie. Operator CNC samodzielnie dobiera odpowiednie materiały i tworzywa, a ...
Operator CNC Praca Operator CNC

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (46)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (993)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2143)
Radom (191)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (83)