Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Operator Maszyn i Urządzeń Drukarskich

W&F Detacheringen BV

Podlaskie

3 dni temu

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • dbanie o jakość produktu końcowego,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • utrzymanie maszyn,
  • wykańczanie zleceń drukarskich na linii wykończeniowej, wykrawanie, cięcie, foliowani i laminowanie,
  • kontrola wymiarów wykrojonych zleceń oraz wymagań dotyczących pakowania.

Wymagania:
  • zainteresowany rozwiązywaniem problemów i procesów technicznych,
  • praca w zespole w systemie dwu lub trzyzmianowym,
  • zainteresowany informatyką,
  • komunikatywny i dokładny.
  • asertywne nastawienie ze zdrowego zainteresowania optymalizacją produkcji,
  • wiedza z zakresu grafiki będzie dodatkowym atutem,
  • świadomy jakości, nie tracąc oczu z produktywności,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO,
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii,
  • dobre warunki mieszkaniowe,
  • dodatek zmianowy,
  • praca na najnowocześniejszych maszynach drukarskich,
  • możliwość rozwoju,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów.

Prosimy o nadsyłanie angielskojęzycznych CV z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest W&F Detacheringen BV.