Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Operator maszyn sterowanych numerycznie

Norautron S.A.

Zduńska Wola, Sieradz

14 dni temu

Firma Norautron jest producentem elektroniki z pełną obsługą serwisową założona w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Norautron świadczy usługi od projektowania, rozwoju testów, prototypowania, PCBA, okablowania, elektromechaniki, zaawansowanego budowania skrzynek, integracji systemu, industrializacji do zarządzania cyklem życia produktu i usług posprzedażnych. Jesteśmy zaufanym i bardzo kompetentnym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Miejsce pracy: Zduńska Wola, Sieradz
Opis stanowiska:
  • dokonywanie precyzyjnej obróbki zgodnej z wymogami technologicznymi oraz rysunkiem technicznym
  • ustawianie oprzyrządowania obrabiarki
  • dobór narzędzi skrawających
  • programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
Wymagania:
  • wykształcenie średnie
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • chętnie przyuczymy do wykonywania zawodu

Nie wymagamy doświadczenia

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w zależności od zdobytej wiedzy i umiejętności, dodatkowo dodatki do płacy zasadniczej
  • rodzaj umowy – umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w Norweskiej firmie
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron S.A. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz