Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Operator Maszyn

Mecalit Polska Sp. z o.o.
łódzkie
praca stacjonarna
4904 dni temu

Mecalit Polska Sp. z o.o. należy do czołowych producentów wysokiej jakości elementów technicznych oraz komponentów z tworzyw sztucznych. Firma zaopatruje znanych producentów artykułów gospodarstwa domowego w kraju i za granicą. W naszym zakładzie w Łodzi zatrudniamy ok. 100 pracowników oraz ponad 350 w całej Europie. Do naszego zakładu produkcyjnego w Łodzi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: PA

Zadania:
  • kontrola pracy i parametrów maszyn
  • nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych
  • sporządzanie dokumentacji produkcyjnej
  • czynny udział w kontroli jakości produkowanych wyrobów
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość maszyn wtryskowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej mile widziane
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę pracy